Головна Компанія

Компанія

ІТ-підрозділ, що вбудовується у Ваш бізнес

Квадком –це компанія яка допомагає Вам підібрати оптимальні ІТ-рішення, ефективно впровадити та якісно обслуговувати їх. Ми допоможемо Вам вибрати те, що потребує Ваш бізнес, налагодити ефективну роботу Інформаційних Технологій (ІТ), забезпечити якісне обслуговування ваших комп’ютерних систем та оперативно усувати будь-які збої, якщо такі виникатимуть – ми можемо бути ІТ-підрозділом вашої компанії.

Наша команда

Високий професіоналізм спеціалістів Квадком підтверджено сертифікатами відомих виробників програмного та апаратного забезпечення, таких як Cisco Systems, Microsoft, VMWare. Ми завжди дбаємо про досвід та знання спеціалістів нашої команди – усі працівники проходять трейнінги з методології роботи, отримують досвід у різних проектах, вдосконалюють свої знання на навчальних курсах та регулярно здають іспити для підтвердження нових навиків роботи.
Спеціалісти компанії  Квадком – це професіонали своєї справи, що володіють досвідом у різних галузях Інформаційних Технологій, це люди, що працюють як єдина команда для досягнення цілей та успіхів компанії та бізнесу наших клієнтів.