Головна Послуги

Наші послуги

Ми дбаємо про те, щоб наші послуги приносили користь Вашому бізнесу та застерігали від надзвичайних ситуацій. Зв'яжіться з нами і ми надамо Вам вичерпну інформацію про наші послуги та їх вартість.

Технічна підтримка та обслуговування

Ми розуміємо як важлива для бізнесу надійна робота інформаційних систем в умовах обмежених фінансових ресурсів. Ми пропонуємо кілька планів технічної підтримки, що дозволять Вам отримати лише те, що Ви потребуєте.
 

Впровадження нових систем та технологій

Ви розумієте, яку систему потребує ваш бізнес і шукаєте виконавця ІТ-проекту? Зверніться до нас, ми обговоримо ваші потреби та підготуємо комерційну пропозицію із орієнтованою вартістю впровадження.
 

Аудит ІТ-інфраструктури

Хочете провести оцінку та зрозуміти наскільки надійно функціонує Ваша ІТ-інфраструктура? Ми проводимо незалежну експертизу, оцінюємо ступінь її надійності і безпеки, та ризики які можуть порушити її функціонування, включаючи ризики втрати інформації.
УВАГА: Компанія КВАДКОМ безкоштовно проводить Експрес-Аудит ІТ-інфраструктури для малого бізнесу (кількість компютерів до 25), зверніться до нас, щоб подати заявку..
 

ІТ Консалтинг

Ви розумієте цілі які намагаєтесь досягти в бізнесі, проте не впевнені, яке технічне рішення дозволить Вам досягнути ці цілі? Ми проаналізуємо разом з Вами вимоги які стоять перед Вашим бізнесом, допоможемо вибрати оптимальне рішення та виконаємо реалізацію проекту.