Головна Послуги ІТ Консалтинг

ІТ Консалтинг

Ви розумієте цілі які намагаєтесь досягти в бізнесі, проте не впевнені, яке технічне рішення дозволить Вам досягнути ці цілі? Ми проаналізуємо разом з Вами вимоги які стоять перед Вашим бізнесом, допоможемо вибрати оптимальне рішення та виконаємо реалізацію проекту.

Вибір оптимального рішення

Сьогодні існує безліч технологій, котрі дозволять вам досягнути поставлених цілей, про те кожне технологічне рішення характеризується складністю, вартісними та часовими затратами на впровадження та подальше обслуговування, можливістю до нарощування потужностей таздатністю інтегруватися з іншими системами.

Ми володіємо досвідом в побудові технологічних рішеннь, можемо проаналізувати вимоги, поточний стан ІТ-інфраструктури і запропонувати оптимальне рішення враховуючи бюджет проекту.

Поетапне впровадження

Для працюючого підприємств дуже важливо проводити впровадження проектів з мінімальним впливом на поточну його роботу. Правильне планування поетапного впровадження дозволить реалізувати проект швидко та якісно і завершити усі роботи вчасно. Ми приділяємо максимум уваги плануванню робіт для впровадження рішення, що дозволяє нашим Замовникам не турбуватися про процес реалізації проекту, що відбувається на підприємстві.

Навчання персоналу, після-проектна підтримка

Максимальні результати після впровадження технологічного рішення досягають в роботі завдяки навченим працівникам та спеціалістам компанії. Ми проводимо післяпроектне навчання та надаємо допомогу персоналу наших Замовників для того, щоб вони отримали максимум від реалізованого проекту.