Головна Послуги Технічна підтримка та обслуговування

Технічна підтримка та обслуговування

Ми розуміємо як важлива для бізнесу надійна робота інформаційних систем в умовах обмежених фінансових ресурсів. Ми пропонуємо кілька планів технічної підтримки, що дозволять Вам отримати лише те, що Ви потребуєте.

Проактивний моніторинг вашої ІТ-інфраструктури

Ця послуга призначена для компаній котрі в умовах обмежених фінансових ресурсів потребують належної роботи компютерних систем.

Ваша ІТ-інфраструктура призначена виконувати ті функції які потребує Ваш бізнес, такими функціями можуть бути: робота бази даних, система електронної пошти, тощо. Ми повідомимо Вас, якщо функції ваших систем не працюють коректно або мають тенденцію до порушення функціонування.

Кожна система як і ІТ-інфраструктура загалом, повинна мати план аварійного відновлення, а для того щоб цей план міг бути застосований у разі необхідності, усі функції, що забезпечують цей план мають працювати правильно. Наш проактивний моніторинг буде відслідковувати чи усі функції вашої ІТ-інфраструктури правильно працюють.

Дуже важливо бути повідомленим про проблему вчасно. У випадку настання такої критичної ситуації ми повідомимо вас та при необхідності допоможемо її вирішити. У більшості випадків вирішення проблеми не буде потребувати нашого виїзду а відтак і окремої платні.

Обслуговування за фіксовану вартість

Якісне технічне обслуговування та гарантування надійної роботи систем за фіксовану вартість? Так! Кожне підприємство потребує надійну роботу систем, а також прогнозовану вартість послуг за гарантування стабільності. Ми пропонуємо обслуговування за фіксовану вартість.

Проведення Експрес-аудиту ІТ-інфраструктури дозволить зрозуміти функції які виконують ваші системи, їх надійність та здатність до відновлення у випадку настання критичної ситуації. Цей аудит дозволить нам запропонувати мінімальний час відновлення систем на випадок порушення їх функціонування(Service Level Agreement). 

У багатьої випадках нам не обовязково виїжати до Вас у офіс для проведення робіт – ми можемо виконувати роботи віддалено, а відтак швидше реагувати на Ваші звертання.

Незалежно від того чи Ви –маленька компанія із 10-ма компютерами або компанія із розгалуженою мережою офісів і розвинутою ІТ-інфраструктурою – ми будемо раді знайти та запропонувати Вам вигідну пропозицію.

Обслуговування та проведення робіт із оплатою по факту

Підприємства котрі не готові передати функцію адміністрування власних компютерних систем сторонній організації (ІТ-аутсорсинг) з тих чи інших причин, можуть потребувати швидкої допомоги експертів для вирішення поточних задач чи реалізації нових ІТ- проектів.

Якщо у вас настав критичний випадок – порушення функціонування ІТ-інфраструктури, або Ви плануєте провести певні роботи з налаштування чи впровадження систем – ми зможемо Вам допомогти!

Зверніться до нас, для того щоб домовитися про час та вартість проведення робіт.