Головна Послуги Аудит ІТ-інфраструктури

Аудит ІТ-інфраструктури

Хочете провести оцінку та зрозуміти наскільки надійно функціонує Ваша ІТ-інфраструктура? Ми проводимо незалежну експертизу, оцінюємо ступінь її надійності і безпеки, та ризики які можуть порушити її функціонування, включаючи ризики втрати інформації.
УВАГА: Компанія КВАДКОМ безкоштовно проводить Експрес-Аудит ІТ-інфраструктури для малого бізнесу (кількість компютерів до 25), зверніться до нас, щоб подати заявку..

Менеджмент компанії мусить розуміти поточний стан справ в області роботи інформаційної системи підприємства та може потребувати проведення незалежної оцінки стану ІТ-структури, зрозуміти ризики яким вона піддається та отримати рекомендації для її розвитку та модернізації.

Для кого? 

Для підприємств котрі хочуть отримати незалежну експертизу по власній ІТ-інфраструктурі, зрозуміти наскільки надійно вона побудована та яким ризикам вона піддається, що можуть порушити її функціонування.

Ваш компютерний парк може обслуговуватися штатним системним адміністратором, або сторонньою приватною особою чи навіть спеціалізованим підприємством. Наш аудит дозволить вам побачити та зрозуміти як надійно та ефективно побудована, функціонує та обслуговується ІТ-інфраструктура.

Що покаже аудит? 

ІТ-Інфраструктура – це комплекс взаємозвязаних застосованих технологій, апаратних та програмних засобів, систем зв’язку та телекомунікацій організованих для виконання конкретних бізнес-задач підприємства. 

ІТ-функція або ІТ-сервіс – це конкретна функція або роль, яку виконує ІТ-інфраструктура для вирішення конкретних бізнес-задач або забезпечення технічних можливостей. Приклади ІТ-функцій: «Доступ до Інтернету», «Система обліку матеріалів», «Антивірусний захист» ітд

Звіт Експрес-Аудиту включає 3 розділи:

  1. Протокол аудиту ІТ-інфраструктури – загальний аналіз ІТ-інфраструктури в розрізі ІТ-функцій. Як побудована? Як обслуговується? Як захищена від збоїв? Аналіз ризиків що можуть порушити її функціонування.
  2. Протокол інформаційної безпеки – аналіз захисту локальної мережі та інформаційних даних зосереджених в мережі.
  3. Експертний висновок із переліком невідкладних та рекомендованих кроків. За бажанням може розраховуватися перспективний план розвитку. Розділ призначений для осіб які приймають рішення.

Аудит починається із ідентифікації ІТ-функцій які реалізовані у ІТ-інфраструктурі.

Як буде проводитися?

Для проведення аудиту нашим ІТ-фахівцям буде необхідний доступ до ваших ситем. Ви можете нам його надати на тимчасовій основі, або дозволити здійснити аудит під наглядом відповідальної особи. В процесі проведення аудиту наші спеціалісти можуть контактувати окремих працівників для отримання швидкої інформації та збору скарг і зауважень щодо роботи інформаційних систем.

Для формального узгодження наших відносин ми пропонуємо підписати Погодження про нерозголошення інформації отриманої під час проведення аудиту.

Час проведення аудиту залежить від складності мережі, доступності відповідальних осіб та інформації і всередньому займає 1-2 тижня календарного часу.

Результатом роботи буде Звіт по проведенню Експрес-Аудиту підписаний головним аудитором.