Головна Рішення

Рішення


План аварійного відновлення

Чи усвідомлюєте Ви ризики втрати інформації або порушення функціонування Ваших інформаційних систем? Ми допоможемо Вам створити та реалізувати план аварійного відновлення з найменшим часом простою та мінімальною втратою інформації у випадку збою систем чи іншої надзвичайної ситуації.
 

Офісні ІР та міні ATC

Повноцінне життя сучасного офісу, магазину, банку чи готелю неможливо уявити без надійного і якісного зв'язку. Компанія Квадком має досвід проектування та побудови корпоративних телефонних мереж на базі ІР телефонії. Наші сертифіковані спеціалісти здатні розробити найоптимальніше рішення для вашого бізнесу. Cisco, Avaya, Siemens, IPPBX “Asterisk” – це платформи на яких ми будуємо досконалі рішення для наших клієнтів.
 

Аналіз та оптимізація витрат на телефонний зв'язок

Сьогодні, як ніколи, постає питання оптимізації витрат на будь-якому виробництві, оскільки в умовах економічної кризи, зменшення витрат є необхідним кроком у подоланні важкого періоду.
 

Моніторинг роботи ІТ-інфраструктури

Хочете реагувати проактивно на тенденції чи будь-які збої в роботі ваших інформаційних систем або мережі? Ми можемо налаштувати моніторинг Ваших систем, що буде повідомляти відповідальних осіб про настання критичних ситуацій через електронну пошту, SMS або звичайний телефонний дзвінок.
 

Підвищення надійності та відмово-стійкості систем

Система працює вкрай нестабільно? Постійні збої, що призводять до зупинки роботи персоналу? Дозвольте нам провести аналіз та запропонувати оптимальне рішення з точки зору ціна/надійність для вирішення Ваших проблем.
 

Оптимізація ІТ-інфраструктури

Технології сьогодні дуже швидко розвиваються, підходи до побудови ІТ-інфраструктури вчора, суттєво відрізняються від сьогоднішніх, які дозволяють реалізовувати функції ІТ-інфраструктури з використанням меншої кількості обладнання та з більшою надійністю і крашою можливістю до нарощення потужностей.
 

Організація відеоспостереження

Впроваджуємо системи відеоспотереження офісів, ресторанів, магазинів, складів, вулиць, що дозволять вашій охороні ефективно працювати, проглядати та аналізувати відеозаписи, бачити зображення камер через мережу Інтернет.
 

Організація безпровідникової мережі Wi-Fi

Хочете приваблювати клієнтів вашого закладу безпровідниковим Інтернетом WiFi, чи обладнати конференц зал офісу для зручного проведення презентацій або переговорів з клієнтами та партнерами? Ми встановимо та налаштуємо безпровідникову мережу, організуємо безпечний доступ та білінг трафіку Інтернет.