Головна Рішення Моніторинг роботи ІТ-інфраструктури

Моніторинг роботи ІТ-інфраструктури

Хочете реагувати проактивно на тенденції чи будь-які збої в роботі ваших інформаційних систем або мережі? Ми можемо налаштувати моніторинг Ваших систем, що буде повідомляти відповідальних осіб про настання критичних ситуацій через електронну пошту, SMS або звичайний телефонний дзвінок.

Ми впровадили власну моніторингову систему, що дозволяє нашим клієнтам тримати руку на пульсі своєї ІТ-інфраструктури і бути повідомленими при критичних тенденціях роботи системи.

Що надасть вам моніторинг?

  • Відповідальні особи будуть повідомлені у разі настання критичної події таких як відмова системи, велике завантаження що може призвести до відмови.
  • Можливість ескалації повідомлень – якшо проблема не вирішуєть протягом заданого часу, повідомлення надходить відповідальному менеджеру.
  • Звіти що показують пікові навантаження на системи, тенденції, що дозволяють виявити вузькі місця, загальний час простою систем та інші.

Як ми працюємо?

  1. Аналізуємо вашу систему та визначаємо необхідні параметри для моніторингу або отримуємо вимоги до моніторингу від ваших ІТ-фахівців
  2. Налаштовуємо моніторинг Ваших систем
  3. Узгоджуємо з вами умови при яких відповідальні особи повинні бути повідомлені про нештатну ситуацію
  4. Налаштовуємо доступ до звітів

Що ми можемо моніторити?

Ми маємо досвід з налаштування проактивного комплексного моніторингу систем, що можуть бути географічно розподілені. Ми налаштовуємо моніторинг як базових параметрів систем (доступність в мережі, завантаження процесора, памяті, мережі ітд) так і  складний індивідуальний моніторинг вашої системи, що буде максимально відповідати вашим потребам.

Звяжіться з нами щоб взнати наскільки фінансово-доступний є наший моніторинг.