Головна Рішення Оптимізація ІТ-інфраструктури

Оптимізація ІТ-інфраструктури

Технології сьогодні дуже швидко розвиваються, підходи до побудови ІТ-інфраструктури вчора, суттєво відрізняються від сьогоднішніх, які дозволяють реалізовувати функції ІТ-інфраструктури з використанням меншої кількості обладнання та з більшою надійністю і крашою можливістю до нарощення потужностей.

Ви постійно модернізуєте та нарощуєте власну ІТ-інфраструктуру? Ви використовуєте сучасні сервера та системи збереження даних, але ще не знайомі з віртуалізацією? Віртуалізація – дозолить ефективніше використовувати апаратні ресурси, які сьогодні часто не завантажені системами навіть на 50%.

Ми проводимо повний аудит ІТ-інфраструктури, визначаємо ступінь утилізації апаратних ресурсів та можливостей до нарощування, вивчаємо можливості підвищення надійсності та відмовостійкостіі систем.

Часто навіть уже з існуючими програмними та апаратиними засобами можна збудувати більш потужну, більш надійну та продуктивну ІТ-інфраструктуру.

Звяжіться з нами для того, щоб наші фахівці безкоштовно оглянули Вашу ІТ-інфраструктуру і оцінили її можливості до оптимізації..