Головна Рішення Організація безпровідникової мережі Wi-Fi

Організація безпровідникової мережі Wi-Fi

Хочете приваблювати клієнтів вашого закладу безпровідниковим Інтернетом WiFi, чи обладнати конференц зал офісу для зручного проведення презентацій або переговорів з клієнтами та партнерами? Ми встановимо та налаштуємо безпровідникову мережу, організуємо безпечний доступ та білінг трафіку Інтернет.

Для закладів громадського обслуговування

Ми встановлюємо захищені безпровідникові мережі з доступом і без, до Інтернету, що дозволяють організувати роботу мобільних терміналів чи касових апаратів, а також організувати сервіс безпровідникового Інтернету у Вашом закладі. Ми також допоможемо Вам побудувати систему білінгу(обліку використання Інтернет) та інтегрувати її з вашими існуючими системами.

Для організації корпоративного доступу

Для компаній із існуючою інфраструктурою ми пропонуємо захищенні безпровідникові мережі із широким покриттям, засобами централізованого управління доступом та автентифікацією. Допомагаємо вам вибрати оптимальне рішення.

Звяжіться з нами і ми надамо вам консультації, щодо вибору оптимального рішення, яке буде підходити вашому бізнесу та відповідати бюджету.